Speciální slevová akce na značku Mikbaits celkem 13 % po registraci a doprava zdarma nad 1 000 Kč!

Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool
Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool

Delphin Luxusní kaprařská podložka CarpPool

Delphin CarpPool je prémiová kaprařská vaničková podložka zelené barvy, která v sobě ukrývá několik chytrých a velmi praktických řešení.

Skladem na prodejně
Náš kód: 101000569
2 410 Kč
Vaše cena po registraci:
2 290 Kč
u Vás: 03.08.2021
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Delphin CarpPool je prémiová kaprařská vaničková podložka zelené barvy, která v sobě ukrývá několik chytrých a velmi praktických řešení.

Také vyniká kvalitou zpracování použitých materiálů. Je dodávána s praktickou přenosnou taškou. Kromě toho je po celém obvodu a také ze spodní části silně polstrovaná, aby ochránila vaše kapitální úlovky. Vrchní část je určena k zajištění úlovku proti případnému vyskočení, kterou tvoří velký průzor z pogumované síťoviny a připevňuje se na jednotlivých místech pomocí suchých zipů. Na spodní se nachází zpevněná pogumovaná síťovina, která umožňuje lepší odtékání přebytečné vody. Na ni se pomocí suchých zipů připevní vyjímatelná matrace, což je velmi praktické zejména při následném sušení. Na obou koncích se nacházejí důmyslně řešené zipy, které jsou ještě zesíleny suchým zipem. Slouží pro snadnější vypouštění úlovků zpět do vody. Nylonové pásy rukojetí, které jsme navrhli, procházejí pod celou vaničku ve tvaru X a poskytují větší oporu při přenášení těžkých úlovků. Delphin CarpPool je vaničková podložka bez kompromisů, která svému uživateli zjednoduší manipulaci s úlovky a jejich následné pouštění.

Technické parametry:

  • Rozměry: 110x60x25cm
  • Tloušťka stěny: 3cm
  • Tloušťka podložky: 3cm
  • Transportní rozměry: 70x30x30cm
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky