Speciální slevová akce na značku Mikbaits celkem 13 % po registraci a doprava zdarma nad 1 000 Kč!

Jsme ekologická firma

Jsme Carp Freedom. Od roku 2015 propagujeme rybářský styl chyť a pusť. Snažíme se, aby rybařina v České republice byla dostupná pro všechny, ale to není zdaleka vše. Ke všem naším činnostem přistupujeme s ohledem na ekologii a snažíme se, aby naše fungování nijak nepoškozovalo životní prostředí kolem nás.

Dlouhodobě propagujeme rybářskou etiku, pouštění kapitálních úlovků, K70 a udržování pořádku a čistoty na březích našich revírů. Ale pozor, u toho také nekončíme! Vaše balíky s rybářskými potřebami balíme ekologicky, maximálně minimalizujeme odpad spojený s pořízením a logistikou objednávek a využíváme pouze materiály, které by jinak skončily na smetištích. Snažíme se, abychom přírodu uchovali také pro naše potomky a budoucí generace rybářů.

Čekali jste vytištěnou fakturu? Tu od nás nedostanete. Vše zasíláme v e-mailu, abychom zredukovali papír potřebný k tisku. I přesto, že dbáme na bezpečnou přepravu vašich balíků, snažíme se pracovat pouze s recyklovanými krabicemi a obaly, které by jinak skončily na smetištích a skládkách. Výplně balíků tvoří materiály, které by jinak skončily mezi ostatním odpadem. Mezi tyto materiály patří zejména obalový materiál od našich dodavatelů. Pevně věříme, že i náš zákazník pochopí, že záleží na kvalitě produktů uvnitř balení, nikoliv krabici samotné. Jako výplň používáme různé letáky, propagační materiály našich dodavatelů a ostatní papírové materiály, které před použitím skartujeme. Náš zákazník však může zůstat v klidu. Všechny materiály, které jsme použily k zabalení vaší objednávky, jsou jakkoliv nezávadné a naprosto vhodné k přepravě. Váš balíček je tak v bezpečí.

Tímto článkem jsme snad vysvětlili, proč se občas v balíčku od nás objeví také zmuchlaný papír, časopisy, noviny, rybářské magazíny a další věci. Je to jednoduché. Snažíme se, aby každý z těchto materiálů našel ve svém životním cyklu další využití a jeho životní cyklus se tak prodloužil. I přesto, že drtivá většina materiálů, které používáme, jsou recyklovatelné, recyklace stojí čas a energii, kterou prodloužením životního cyklu můžeme společně ušetřit. Vždy záleží na obsahu balíku a jeho rychlém doručení. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení a podporu v ochraně životního prostředí.

Jsme také hrdým partnerem Akce "Ukliďme Česko". Každý rok pomáháme uklidit břehy našich revírů, abychom u vody měli pouze krásné vzpomínky.

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky