Doprava zdarma od 1 000 Kč a sleva 5 % pro registrované zákazníky!

Krabička na doplňky Wychwood Rig Box
Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box Krabička na doplňky Wychwood Rig Box

Krabička na doplňky Wychwood Rig Box

Skladem
Náš kód: X9087
990 Kč
Vaše cena po registraci:
941 Kč
u Vás: 23.06.2021
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Kompletní krabička pro moderního rybáře. Vaše návazce jsou v bezpečí a zcela efektivní pro možnost rychlé výměny, včetně jedny velké krabičky a dvou malých.
Kompletní krabička pro moderního rybáře. Vaše návazce jsou v bezpečí a zcela efektivní pro možnost rychlé výměny. Krabička, která je na jedné straně vybavena pěnovou výztuhou pro ukotvení až 50ks návazců. Jednotlivé komory jsou od sebe oddělené plastovým panelem, aby nedošlo ke kontaktu návazců s ostatní bižutérií. Kompletní krabička navíc obsahuje jednu velkou krabičku a dvě menší. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu. Bezpečný plastový zámek. Specifikace: - komfortní a přehlední design - obě komory odděleny plastovým panelem - 120 cm dlouhé pravítko na víku - pro více jak 50 návazců - obsahuje jednu velkou a dvě malé krabičky na bižuterii - bezpečný plastový zámek - rozměry: 350 mm (délka) x 250 mm (šířka) x 60 mm (hloubka)
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky