Speciální slevová akce na značku Mikbaits celkem 13 % po registraci a doprava zdarma nad 1 000 Kč!

Nikl Method feeder mix
Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix Nikl Method feeder mix

Nikl Method feeder mix

Naše method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek.

Skladem
179 Kč
Vaše cena po registraci:
170 Kč
u Vás: 25.06.2021
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Naše method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek.

S mixy se dobře pracuje, je potřeba jen dbát na to, aby se směsi nepřemokřily. Proto doporučujeme, mixy připravovat minimálně cca 30 minut až hodinu předem. Mixy postupně rozmíchávejte s vodou, cca 400 ml vody a není vůbec na škodu přidat Feeder Booster. Za půl hodiny mix dovlhčete do potřebné konzistence. Mixy je dobré před použitím přesít přes síto, zvýší se Vám účinnost.

Mixy jsou vyrobeny z mnoha ingrediencí, jako jsou základní, rostlinné složky, extrudované mouky, pražená semena, ořechy, sušenky, rybí moučky a přírodní koření. Samostatnou roli hrají skvělá aromata a posilovače, se kterými máme mnohaleté zkušenosti. Mixy jsou pro lepší účinnost jemně namleté, po dopadu na dno se ihned rozpouští a vytváří kolem nástrahy intenzivní pachovou stopu. Pohybující ryby svým vířením z jemného mixu vytváří neustálý kalový mrak, což ryby stimuluje k větší aktivitě.

  • nabízíme v 1 a 3kg balení
  • volba ze 4 příchutí
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky