Doprava zdarma od 1 000 Kč a sleva 5 % pro registrované zákazníky!

Nikl Podběrák Deluxe Carbon Landing Net 2pcs 42"
Nikl Podběrák Deluxe Carbon Landing Net 2pcs 42" Nikl Podběrák Deluxe Carbon Landing Net 2pcs 42" Nikl Podběrák Deluxe Carbon Landing Net 2pcs 42"

Nikl Podběrák Deluxe Carbon Landing Net 2pcs 42"

Naprostá lahůdka pro rybáře, kteří mají rádi kvalitu a pěkný design.

Skladem
Náš kód: 2060275
4 901 Kč
Vaše cena po registraci:
4 656 Kč
u Vás: 24.06.2021
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Naprostá lahůdka pro rybáře, kteří mají rádi kvalitu a pěkný design.

Celá konstrukce, rukojeť, ramena a kříž podběráku jsou navržena z nejlehčího a pevného karbonu. Chtěli bychom zdůraznit to, že kříž je speciálně zesílený a při výrobě byla přidána tužidla a epoxidové pryskyřice pro jeho maximální pevnost. Díky tomu nedojde k prasknutí kříže i při hrubším zacházení. Další velice důležitou věcí je to, že kříž je pevnou součástí tyče a tím pádem nikdy nedojde k povolení kříže, což se často u jiných podběráků stává.  Při navrhování podběráku jsme kladli důraz na to, aby ramena podběráku šla z karbonového kříže snadno vyndávat. To je velmi důležité pro rychlou a bezpečnou manipulaci s kaprem.

Součástí podběráku je magnetický systém k uchycení sítky. Oproti klipovému systému nedochází k občasnému drobnému poranění dlaně. Tento systém oceníte zejména při podebírání kaprů nad hustým porostem či větvemi, kdy se vám volná sítka nezachytí za nečistoty. Magnetický systém se používá i ve větrném počasí na břehu i ve člunu.  Při podebírání kapra sítka nevlaje a minimalizuje se odpor vzduchu.

V neposlední řadě nepřehlédnete nádherný design celého podběráku s camo síťkou. Ta má navíc vyztužená místa, kde nejčastěji dochází k prodírání sítky.

Vlastnosti produktu

  • kamuflážová barva síťky
  • dvoudílná rukojeť
  • magnetický klip pro připnutí síťky
  • vyztužená místa na síťce
  • dodáván s přepravním obalem
Technické specifikace
  • Váha: 620g
  • Délka rukojeti: 2 × 90cm
  • Délka ramen: 42"

 

 

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky