Petzl čelovka Actik
Petzl čelovka Actik Petzl čelovka Actik Petzl čelovka Actik Petzl čelovka Actik Petzl čelovka Actik

Petzl čelovka Actik

Čelovka ACTIK se světelným výkonem 350 lumenů a kombinovaným kuželem světla je vhodná pro dynamické outdoorové aktivity... Záruka 5 let!

Skladem
1 149 Kč
Vaše cena po registraci:
1 092 Kč
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Čelovka ACTIK se světelným výkonem 350 lumenů a kombinovaným kuželem světla je vhodná pro dynamické outdoorové aktivity... Záruka 5 let!

Čelovka ACTIK se světelným výkonem 350 lumenů a kombinovaným kuželem světla je vhodná pro dynamické outdoorové aktivity, jako například alpinismus, běh nebo treking. Červené světlo pro nenápadné svícení v přírodě, které neoslní ostatní členy ve skupině. Standardně se dodává se třemi bateriemi AAA, díky technologii HYBRID CONCEPT je možné použít dobíjecí akumulátor CORE. Příslušenství pro tuto svítilnu umožňují použití na jakýkoliv typ přilby, nebo kolo. Lehká, kompaktní a výkonná: 350 lumenů při 86 g Dva typy světelného kužele (rozptýlený nebo kombinovaný) a několik režimů svícení pro uspokojení potřeb při dynamických outdoorových aktivitách: svícení na malou vzdálenost, nebo do dálky pro rychlý pohyb Červené světlo pro nenápadné svícení v přírodě, které neoslní ostatní členy ve skupině Jednoduché a praktické použití: jedno tlačítko pro snadnou a rychlou volbu světelného režimu, HYBRID CONCEPT_ čelovka ACTIK se dodává standardně se třemi bateriemi a lze ji použít s dobíjecím akumulátorem CORE Reflexní hlavový pásek zajistí bezpečnou viditelnost uživatele v noci, pásek lze vyjmout a vyprat Funkce LOCK pro uzamčení tlačítka vypínače zabrání náhodnému zapnutí čelovky v batohu Možnost použití příslušenství pro použití na jakékoliv přilbě, nebo na kolo. Výrobce PETZL Barva modrá/černá/zelená Režim svícení 3 čiré, 2 červené Doba svícení 120h Dosvit 80m Světelný výkon 350lm Hmotnost 86g Zdroj 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH Certifikace CE Odolnost IPX4
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky