Speciální slevová akce na značku Mikbaits celkem 13 % po registraci a doprava zdarma nad 1 000 Kč!

Reklamace a vrácení zboží

REKLAMACE

JAK ZBOŽÍ REKLAMOVAT?

  1. Něco se nepovedlo? Nevadí! Stáhnetě si "Reklamační formulář" a vyplňte prosím všechna pole. Bez vyplnění tohoto formuláře nebudeme schopni vaši žádost řádně vyřídit.
  2. Zabalte zboží, které chcete reklamovat, do původního obalu a do pravého horního rohu napište výrazně "REKLAMACE".
  3. Řádně zabalený balík zašlete spolu s vyplněným reklamačním formulářem a kopií nákupního dokladu (faktura) na adresu Carp Freedom, SLUEN, společnost s ručením omezeným, Husova 2637, Louny, PSČ 44001. Balík posílejte doporučeně, pouze tak budete mít doklad o odeslání balíku. Balík odeslaný jiným způsobem nebude na naší pobočce přijat. Nezasílejte balík ani na dobírku, takovým balík taktéž nejsme schopni přijmout.
  4. Nyní stačí pouze vyčkat na kontakt od našeho pracovníka, který vás bude do 3 dnů emailem informovat o dalším postupu. Vaší reklamaci vyřešíme v co nejkratším časovém horizontu, mějte však na paměti, že zákonem stanovená lhůta pro vyřízení vaší reklamace je 30 dnů. V mnoha případech je nutné kontaktovat např. výrobce, a proto může vyřízení vaší reklamace chvíli trvat. Předem vám děkujeme za trpělivost.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Nelíbí? Nevyhovuje? Neboj, to spravíme. Zboží můžete zdarma vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Měj prosím na paměti, že pokud nám důvod prozradíš, tak nám pomůžeš vylepšit naše služby a příště tvá objednávka bude perfektní!

Vrácené zboží musí být nepoužité, v původním stavu a se všemi visačkami a originálními obaly. Pokud by něco z toho chyběla, nemohli bychom udělat radost někomu jinému. Pokud budou tyto věci chybět, může se stát, že vám něco strhneme z původní ceny, abychom mohli zboží dostat zpět do původní formy.

Zboží můžete vrátit do 14 dnů od nákupu. Pokud nestihnete tuto lhůtu dodržet, zavolejte nám, určitě najdeme společnou řeč a řešení.

Při vrácení zboží prosím použijte náš "Vratkový formulář".

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky