RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l
RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l

RidgeMonkey Kbelík Perspective Collapsible Bucket 15l

Perspektive Collapsible Bucket je šikovný a skladný pomocník, který vám bude vždy po ruce a lehce ho přibalíte na jakoukoliv výpravu.

Skladem
Náš kód: RM297
519 Kč
Vaše cena po registraci:
493 Kč
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Perspektive Collapsible Bucket je šikovný a skladný pomocník, který vám bude vždy po ruce a lehce ho přibalíte na jakoukoliv výpravu.

Po velkém úspěchu skládacího kbelíku Perspective Collapsible Bucket 10l byla na trh uvedena jeho větší 15l verze. Je vyrobena ze stejně odolného materiálu a s použitím inovativní konstrukce, což zaručuje jeho multifunkční využití. Je tak žhavým kandidátem na pomocníka, který by rozhodně neměl chybět ve vybavení žádného rybáře.

Perspektive Collapsible Bucket je šikovný a skladný pomocník, který vám bude vždy po ruce a lehce ho přibalíte na jakoukoliv výpravu. Díky němu budete mít s sebou vždy nádobu na vodu, která vám zabere minimum místa. Do akce je připraven velmi rychle - jednoduše ho roztáhnete a naplníte vodou. Můžete ho používat také ke skladování věcí, jako mísu k míchání krmení nebo třeba k chlazení nápojů. Skvělou vychytávkou je i průhledný přední díl, takže snadno vidíte, kolik obsahuje vody.

Specifikace:

  • Objem: 15l
  • Pevný horní okraj
  • Zpevněné stěny a dno
  • Vysoce odolné švy
  • Průhledný přední díl
  • Očko pro snadnější vylévání vody
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky