Pro registrované sleva 5 % ihned! Doprava zdarma u objednávek nad 1 000 Kč.

RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox
RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox

RidgeMonkey Krabička Armoury Tacklebox

Doporučujeme

RidgeMonkey Armoury Tackle Box je jednoznačně krokem kupředu a blíže k vysněným úlovkům. Je jediným boxem, ve kterém najdete vše potřebné na jednom místě.

Skladem na prodejně
Náš kód: RM421
1 749 Kč
Vaše cena po registraci:
1 662 Kč
u Vás: 27.04.2021
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

RidgeMonkey Armoury Tackle Box je jednoznačně krokem kupředu a blíže k vysněným úlovkům. Je jediným boxem, ve kterém najdete vše potřebné na jednom místě.

Skvělá organizace byla vždy základem úspěchu a jinak tomu není ani v rybařině. Se všemi těmi drobnostmi z oblasti bižuterie a růžných pomůcek, které potřebujete, abyste byli připraveni na všechny možné situace, je dobře navržený organizér zásadní podmínkou úspěchu. RidgeMonkey Armoury Tackle Box je jednoznačně krokem kupředu a blíže k vysněným úlovkům. Je jediným boxem, ve kterém najdete vše potřebné na jednom místě. Je navržen tak, abyste v něm bezpečně a maximálně efektivně uložili veškeré drobné rybářské vybavení. K tomu vám slouží 29 přihrádek různých velikostí, 3 oddělené zásobníky na návazce a efektivně řešený prostor. Tento box je skvělým řešením pro ty, kteří si přejí bezpečně a snadno skladovat a přepravovat veškerou svou bižuterii, pomůcky a návazce v jednom jediném boxu bez nutnosti dokupování dalších dodatečných pouzder a krabiček.

Specifikace:

  • Odolná ABS a polypropylenová konstrukce
  • Jediný box na trhu ve stylu „vše v jednom“
  • Magnetické zavírání a rozevírací dvoustranný design
  • 29 uzavíratelných přihrádek
  • 3 oddělené zásobníky na návazce
  • Vestavěný metr
  • 45 jednoduchých a 30 dvojitých připínáčků na návazce
  • Chráněný registrovaný design
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky