RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm
RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm

RidgeMonkey Vrhací tyč Carbon Throwing Stick Matte Edition 20mm

Hledáte karbonovou tyč pro extrémní vzdálenosti? Pak jste na správném místě! Na trhu nenaleznete vnadící tyč, se kterou by jste dohodili dále!

Skladem
Náš kód: RM127
2 099 Kč
Vaše cena po registraci:
1 994 Kč
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Hledáte karbonovou tyč pro extrémní vzdálenosti? Pak jste na správném místě! Na trhu nenaleznete vnadící tyč, se kterou by jste dohodili dále!

Hledáte karbonovou tyč pro extrémní vzdálenosti? Pak jste na správném místě! Na trhu nenaleznete vnadící tyč, se kterou by jste dohodili dále! Nyní v novém luxusním matném provedení a s totální eliminací nepříjemného hluku při zakrmování!! Vnadící karbonová tyč RidgeMonkey je výsledkem více, než ročního vývoje radikálně nové geometrické architektury, která byla zkoumána, navržena a postavena tak, aby maximálním způsobem eliminovala odpor vzduch uvnitř i venku. Pokroky v technologii nám umožnily vyrobit z jednoho kusu 3K karbonu tvar vnadící tyče, který odpovídá potřebám tohoto produktu více, než kterýkoliv tvar, kterého bylo dosaženo předtím. Podařilo se nám vyrobit vnadící tyč s plně aerodynamickou náběžnou hranou při zachování dokonalé křivky v zadní části výrobku. Přední strana ve tvaru „V“ klouže vzduchem s dokonalou lehkostí, zatímco vnitřní strana poskytuje ideální stopu pro účinné rozptýlení vnitřního odporu vzduch. Společně s po stranách sploštěnou rukojetí, která zajišťuje maximální komfort při vrhání nástrahy a s otvorem na přední straně pro snadnější plnění tyče, máte k dispozici naprosto jedinečný a úžasný výrobek. Vnadící tyč je dodávána s pevným ochranným pouzdrem. S vnadící tyčí RidgeMonkey vám můžeme zaručit dohozovou vzdálenost vašich nástrah přes 100m, což vám v dnešní době slibuje mnoho výrobců, ale jen málokdo si tuto skutečnost opravdu ověřil. Testovali jsme několik různých výrobků a vnadící tyč RidgeMonkey je schopná vrhat vaše boilies skutečně nejdále.

V nabídce ve dvou provedeních:

  • 20mm (verze „Precision“) - pro maximální přesnost – délka: 95cm
  • 26mm (verze „Distance“) - pro maximální vzdálenost – délka: 107cm
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky