Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA
Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA

Zfish Podběrák Synapse CLN 36 Carbon Landing Net + Plovák ZDARMA

Skladem
Náš kód: ZF-3222
1 799 Kč
Vaše cena po registraci:
1 709 Kč
Máte dotaz na zboží? +420 774 938 902 info@carpfreedom.cz

Popis zboží

Karbonový podběrák s nadčasovým designem nesoucí název Synapse představuje vlajkovou loď mezi podběráky od české značky Zfish. Jedná se skutečně o velmi povedený model, který splní požadavky i těch nejnáročnějších rybářů. Dvoudílná podběráková tyč je velmi tenká, ale přesto pevná, a to díky použití vysoce kvalitních karbonových vláken. Chtěli bychom zdůraznit, že tyč je osazena moderním kovovým středem, který je usazený napevno a umožňuje snadné složení nebo rozebrání podběrákové hlavy. Tyč je dvoudílná o délce 1,80m. Součástí je klip pro zachycení síťky. Tento klip využijete především, když podebíráte kapra v hustých porostech a nechcete, aby se vám síťka někde zachytila.

Jak samotná tyč, tak i ramena podběrákové hlavy jsou vyrobena z vysoce kvalitních karbonových vláken. Síťka je vyrobená z polyesterových vláken, šetrných k rybám a je dostatečně hluboká a prostorná k podebrání opravdu kapitálních úlovků. Velkou výhodou tohoto podběráku jsou jeho kompaktní transportní rozměry včetně přepravního obalu.

Technické parametry:

  • Délka podběráku: 260 cm
  • Délka ramen: 90 cm
  • Délka tyče: 180 cm
  • Průměr tyče: 14 mm
  • Transportní délka: 95 cm
  • Oka síťky: 5 mm
  • Hloubka síťky: 95 cm
  • Hmotnost: 600g

Součástí balení je kompaktní transportní obal.

AKCE: Ke každému podběráku obdržíte zcela zdarma elegantní a štíhlý plovák!

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Garance nejnižší ceny
Dárek k objednávkám
Prodej na splátky